Thomas Anders z legendárních Modern Talking poprvé vystoupí v Praze

Thomas Anders and the Modern Talking Band vystoupí 13. června v Praze ve Velkém sále Paláce Lucerna s obrovskou show.

Skupina s nezlomnou kariérou, skupina, na kterou se nikdy nezapomene. V 80-tých letech ovládli Modern Talking svět popu v Evropě, prodali více než 450 miliónů desek. V některých evropských zemích prodali desetkrát více alb než Whitney Houston nebo pětkrát víc než Michael Jackson.
Německá hudební skupina Modern Talking vznikla roku 1984. Bývají zařazováni do hudebních stylů eurodance, euro disco a synthpop. Modern Talking tvořilo duo Thomas Anders (zpěvák) a Dieter Bohlen (zpěvák, skladatel, textař a producent).
Mezi jejich nezapomenutelné hity patřil například song "You're My Heart You're My Soul", "You Can Win If You Want", "Cheri Cheri Lady", "Brother Louie", "Atlantis Is Calling(S.O.S. For Love)", nebo "Geronimo's Cadillac".
Dieter Bohlen se v současnosti věnuje projektu německé obdoby talentové soutěže Česko hledá Superstar. Thomas Anders nyní vystupuje se skupinou Modern Talking Band. Na koncertních pódiích tak hity zní pořád. 5. ledna 2013 vyprodala skupina halu Na Pasienkach v Bratislavě. V rámci evropského turné zavítá skupina i do Prahy.

Vstupenky jsou k dostání v distribuční síti Ticketpro.

Zdroj: TZ
Pořadatel: Fresh Agency

Skupina s nezlomnou kariérou, skupinaSkupina s nezlomnou kariérou, skupina, na kterou se nikdy nezapomene. V 80-tých letech ovládli Modern Talking svět popu v Evropě, prodali více než 450 miliónů desek. V některých evropských zemích prodali desetkrát více alb než Whitney Houston nebo pětkrát víc než Michael Jackson., na kterou se nikdy nezapomene. V 80-tých letech ovládli Modern Talking svět popu v Evropě, prodali více než 450 miliónů desek. V některých evropských zemích prodali desetkrát více alb než Whitney Houston nebo pětkrát víc než Michael Jackson.
Německá hudební skupina Modern Talking vznikla roku 1984. Bývají zařazováni do hudebních stylů eurodance, euro disco a synthpop. Modern ich nezapomenutelné hity patřil například song "You're My Heart You're My Soul", "You Can Win If You Want", "Cheri Cheri Lady", "Brother Lou
Spolupráce