City Arena Trnava - Stadion Antona Malatinského - SK
(event production)

Ian Ritchie's SOHO Project - UK/SK/CZ
(booking, tour management, PR)
V květnu 2014 zavítá fenomenální britský saxofonista Ian Ritchie, kterého mohli diváci slyšet a vidět například při tour Dark Side of the Moon zakladatele Pink Floyd, Rogera Waterse, do České a Slovenské republiky poprvé se svým hudebním SOHO projektem. Iana na jeho turné doprovodí vyhledávaný slovenský pianista Tomáš Jochmann, excelentní kontrabasista Miloš Klápště a jeden z největších talentů současné tuzemské scény, bubeník Oliver Lipenský.

Harry Waters Quartet
(booking, tour management, PR)
Vynikající londýnský pianista Harry Waters svůj Quartet obsadil světovými muzikanty. Po jeho boku se objevují saxofonisté Brandon Allen, Ian Ritchie či kontrabasista Yaron Stavi a bubeník Jon Scott.
video, fotogalerie

Harry Waters & Friends
(booking, tour management, PR)
Nenahraditelný instrumentalista Harry Waters se obklopil českou jazzovou elitou. Poprvé se tento výjimečný projekt představil veřejnosti během vyprodaného tour v dubnu roku 2011.  Následně pokračoval v listopadu 2012 úspěšným turné, které čítalo šest koncertů v Čechách a jeden premiérový na Slovensku.
video 1, video 2

Gilad Atzmon & the Orient House Ensemble
(booking, PR)
Světově proslulý fenomenální multiinstrumentalista izraelského původu Gilad Atzmon založil v roce 2000 kapelu Orient House Ensemble. Virtuóz dechových nástrojů mísí ve své tvorbě hudební vlivy Blízkého východu, severní Afriky a východní Evropy. Za album Exile získal ocenění Album roku od BBC. Vedle této stálice mezinárodní jazzové scény vystupuje kontrabasista Yaron Stavi, pianista Frank Harrison a bubeník Eddie Hick.
video

Mahudba.cz
Čerstvé zprávy, recenze a reportážne z domácí i světové hudební scény.
website

Bio Illusion - Nazareth - Until We Drop
Režisér Miloslav Šmídmajer, který v minulém roce dokončil a uvedl do kin celovečerní dokument o režisérovi Miloši Formanovi, se pustil do natáčení hudebního projektu. Bude to dokument o legendární rockové skupině Nazareth.
trailer


Předešlá:

The Wall 2009
K výročí třiceti let od vydání díla The Wall od Pink Floyd na vinylu se rozhodl Filip Benešovský tuto rockovou operu uvést v České republice. 31. října 2009 tak vyprodaná pražská O2 arena měla možnost zažít velkolepý audiovizuální zážitek, při němž nechybělo kvadrofonní ozvučení, obří repliky tvárnic, filmové střihy, herecké výstupy. Této koncertní události roku se jako hosté zúčastnili Harry Waters, Michal Malátný, Radim Hladík, Jan Neckář,  Zdeněk Kluka i Roman Dragoun.

The Wall 2009 – Premiéra DVD rok poté
Minulý rok se v říjnu v pražské O2 areně uskutečnila velkolepá adaptace pinkfloydovské klasiky The Wall v podání Filipa Benešovského a jeho přátel. Koncert s názvem The Wall 2009 úctyhodně oslavil třicetileté výročí vydání tohoto zásadního alba rockové historie. Nyní, přesně rok poté, bude uvedeno premiérové promítání DVD právě z tohoto koncertu. Projekce bude zároveň setkáním aktérů loňské show. Událost proběhne 31.října 2010 od 19:30 v Malostranské besedě v Praze.

Dark Side of the Moon - Opava, kino Mír , 2011
Po tříleté pauze se vrráti Filip Benešovský a bratři Kašparové s adaptací slavného alba Pink Floyd „Dark Side of the Moon“, tentokrát do opavského kina Mír a to 10. září. Byla to již šestá repríza po úspěšných vystoupeních v Roudnici nad Labem, Plzni, Žatci a Litoměřicích. Úspěšné představení odehrálo v podstatě totéž hudební těleso, které na podzim roku 2009 vyprodalo pražskou O2 arenu s adaptací „The Wall“.


Dark Side of the Moon - Zimní stadion Bílina, 2012
Úspěšný projekt Filipa Benešovského a bratrů Kašparových se odehrál tentokrát na Zimní stadion v Bílině, a to za účasti exkluzivního hosta - Michala Malátného.Prozatím největší indoorové provedení tohoto jejich projektu proběhlo 23. března 2012.
video 1, video 2, photogallery


Filip Benešovský
Baskytarista, zpěvák, aranžér, producent a skladatel Filip Benešovský působí v kapele Marie Rottrové, Neřež, Roman Dragoun and His Angels. Samostatnou kapitolou jsou jeho úspěšné adaptace klasických multimediálních kvadro show Pink Floyd a Rogera Waterse, zejména The Wall a Dark Side Of The Moon.

The Best of Pink Floyd - Mělnické vinobraní
Nyní se chystá tým kolem Benešovského k premiérovému uvedení speciálního programu "The Best of Pink Floyd", a to 22. září v rámci Mělnického vinobraní. Jako exkluzivní hosté se představí frontman populární skupiny Chinaski, Michal Malátný a Jan Neckář, šéf dnes již legendární kapely Bacily. Publikum se může těšit na největší hity Pink Floyd v provedení na světové úrovni. Nebudou chybět ani nově nastudované skladby, které příznivci projektů Filipa Benešovského a bratrů Kašparů v jejich podání uslyší poprvé naživo.

Taliesyn
Kapela produkuje osobitou a svěží esenci world music, folku, rocku, keltské hudby a jazzu a těží z bohaté tradice angloamerického písničkářství, ale také  z českomoravského folkloru. To vše se děje za podpory klasických akustických nástrojů, jako jsou bouzouki, akustická kytara nebo flétna, ale také syntetických kláves, syntetických dechových nástrojů a hutné jazz-rockové rytmiky.
video

Blue Effect
Legendární česká artrocková kapele v čele s předním českým kytaristou Radimem Hladíkem.

4. Sázavský koncert
Sázava zažila v květnu opravdový svátek. V pátek 27. května 2011 se totiž do zahrad Sázavského kláštera sjely legendy české hudební scény. Po boku nejdéle existující české folkové formace - Spirituál kvintetu - se představila další stálice na folkovém nebi, kapela Neřež. Celý večer pak uzavřel herec, režisér a zpěvák Ondřej Havelka v doprovodu svých nenahraditelných Melody Makers.

3. Sázavský koncert
V pořadí třetí ročník Sázavskému koncertu přivedl do zahrad Sázavského kláštera Janu Kirschner, Romana Dragouna a další.

Jazzinec  2010
Letošní ročník Jazzince hostil taková jména jako jsou Poogie Bell či Harry Waters.

PiňaCo.& Lada
Kapela složená z předních pražských muzikantů, kteří interpretují  jazz ve své mainstreamové podobě. Do jejich repertoáru patří  klasické jazzové standardy slavných nejen jazzových ale i muzikálových autorů první poloviny 20. století a současných proslulých interpretů jako jsou Jamie Cullum či Sade.
video

Red Baron Band
Pražská hardrocková kapela.

Festivaly-koncerty
Unikátní databáze koncertů a festivalů nejen v České republice. Navigace až na místo koncertu, seznamy účinkujících, soutěže, ankety, rozhovory, recenze.