Bio

Své první kroky v hudební sféře jsem během studia Obchodní Akademie spojila s kapelou Blue Effect Radima Hladíka a v oblasti event produkce s projektem Filipa Benešovského The Wall 2009 ve vyprodané přažské O2 aréně.

Po dokončení ročního studia na jazykové škole se následující období neslo ve znamení spolupráce v oblasti bookingu a tour managementu, především s kapelou Harry Waters Quartet (UK/AUS/IZ). Harryho Waterse hudební svět zná z působení po boku svého otce Rogera Waterse, Marianne Faithfull či Toma Jonese. Souběžně jsem stále věnovala produkci Benešovského multimediálních show Dark Side Of The Moon na Zimním stadionu v Bílině a The Best of Pink Floyd v rámci Mělnického vinobraní. Ve stejnou dobu uvedlo studio Bio Illusion do kin dokument Nazareth: Nekonečný rockový mejdan, na jehož vzniku jsem se také podílela.

V průběhu spolupráce s Vítem Sázavským z legendární folkové kapely Neřež na výročních Sázavských koncertech jsem měla možnost působit v oblasti PR a produkce na koncertech Spirituál Kvintetu, Ondřeje Havelky a Melody Makers, Karla Plíhala, Jany Kirschner, Tomáše Kluse, Kataríny Koščové a mnoha dalších.

Následně jsem se stále více začala věnovat bookingu a tour managementu, zejména v oblasti jazzu. Po další úspěšné spolupráci s Harry Waters Quartetem (Waters, Ritchie, Stavi, Scott) v rámci Jihočeského Jazzového festivalu jsem uskutečnila tour po Česku a Slovensku pro projekt Harry Waters Friends, kde Harryho doprovodili špičkoví muzikanti české scény. 

Zrealizovala jsem několik mezinárodních turné pro kapelu Ian Ritchie's SOHO Project. Legendární britského saxofonistu Iana Ritchieho, kterého diváci znají především z turné Dark Side of the Moon Rogera Waterse, zakladatele Pink Floyd. Kapela vystoupila rovněž na několika festivalech jako headliner po boku Davea Douglase, Richarda Bony či Al Di Meoly.

V průběhu let jsem rovněž měla možnost spolupracovat se světově známým izraelským saxofonistou, spisovatelem a filozofem Giladem Atzmonem

V současné době se věnuji managementu/tour managementu pro kapelu McNally Waters, kde po boku Harryho Waterse působí oceňovaný skladatel, kytarista a zpěvák Larry John McNally, jehož hity nahráli hudební velikáni jako např. Joe Cocker, Rod Stewart, The Eagles a mnoho dalších.