Bio

Narodila jsem se 17. ledna 1989 v Českém Brodě, během dětství jsem se přestěhovala do nedalekých Peček a v letech 2004-2008 vystudovala Obchodní Akademii Kolín. V té době se plně projevila moje největší záliba – hudba. Svou školní praxi jsem absolvovala v agentuře Ameba production s.r.o., která každý rok pořádá prestižní festival Rock for People, v jehož prostředí jsem vyrůstala. Během této doby vznikla rovněž úzká spolupráce s kapelou Blue Effect Radima Hladíka, pro něž jsem pracovala jako administrátor a grafik sociálních sítí, později také pro kapelu Red Baron Band.

Během studií na střední škole jsem se seznámila se svou oblíbenou legendární rockovou kapelou Nazareth, což dalo později za vznik českým webovým stránkám věnovaným této skotské kapele. Po maturitě jsem započala studium pražské  Jazykové školy Tutor v oboru angličtina a v roce 2009 úspěšně ukončila studium certifikátem FCE a začala pracovat jako finanční poradce. V tomto období jsem se zařadila do redakce hudebního serveru Festivaly-Koncerty.info, kde jsem se později stala šéfredaktorkou. Paralelně jsem působila v produkci největší koncertní události toho roku, show The Wall 2009, která se odehrála ve vyprodané pražské O2 areně. Tento projekt Filipa Benešovského a jeho přátel byl nejen více než úctyhodnou oslavou výročí vydání alba The Wall, ale zároveň i ohromnou zkušeností. Na sklonku téhož roku jsem se přestěhovala do Prahy.

V březnu roku 2010 se mi podařilo zorganizovat první středoevropský koncert kapely Harry Waters Quartet v rámci mezinárodního jazzového festivalu Jazzinec v Trutnově. Krátce na to následovala spolupráce s Vítem Sázavským z legendární české folkové kapely Neřež na propagaci 3. Sázavského koncertu, kde mimo jiné vystoupila Jana Kirschner a Roman Dragoun. V létě 2010 jsem ukončila poradenskou činnost a začala se věnovat managementu pražské kapely Taliesyn produkující originální world music s jazz-rockovou rytmikou.  Tato roční spolupráce zahrnovala mimo jiné koncerty i účinkování na největším vídeňském multikulturním festivalu Montmartre. Následující jaro 2011 se neslo ve znamení jazzu – zorganizovala jsem speciální projekt Harry Waters & Friends, který přinesl dva vyprodané pražské koncerty, na nichž Harryho doprovodili špičkoví jazzmani z České republiky. Krátce poté následovala opětovná spolupráce na dalším ročníku Sázavského koncertu, který přinesl hvězdy, jak jsou Spirituál kvintet, Neřež, Ondřej Havelka a Melody Makers. Na podzim téhož roku jsem se podílela na realizaci představení Dark Side of the Moon Filipa Benešovského v Opavě. Na jaře 2012 jsem opět se opět zabývala produkcí a managementem této multimeidální show, která se uskutečnila na Zimním stadionu v Bílině za účasti speciálního hosta, Michala Malátného. Šlo o prozatím největší provedení show Dark Side of the Moon v Benešovského režii.

Další ročník Sázavského koncertu, tentokrát jubilejní, se konal v květnu 2012 a hostil Českého slavíka Tomáše Kluse, Hanu a Petra Ulrychovi a kapelu Neřež, se kterou vystoupila první slovenská Superstar Katarína Koščová. Krátce poté jsem opět byla na cestách s kapelou Harry Waters Quartet, nyní headlinerem Jihočeského Jazzového Festivalu ve složení Harry Waters – piano, Ian Ritchie – saxofon, Yaron Stavi – kontrabas, Jon Scott – bicí. O pár týdnů později jsem se opět připojila do produkce Filipa Benešovského a podílela se na multimediálním koncertě The Best of Pink Floyd, jenž se odehrál v rámci Mělnického vinobraní. Současně jsem dokončila přípravy listopadového tour pro projekt Harry Waters & Friends, běhěm něhož Harry s českou jazzovou elitou odehrál sedm úspěšných koncertů v České republice a na Slovensku.

Na jaře roku 2013 jsem opět spolupracovala s Vítem Sázavským v rámci Sázavského koncertu, kde vystoupili legendární AG Flek, Václav Neckář s Bacily či Wabi Daněk. Ve stejnou dobu uvedlo studio Bio Illusion do kin dokument Nazareth: Nekonečný rockový mejdan, na jehož vzniku jsem se také podílela. V srpnu téhož roku jsem uspořádala pražskou premiéru londýnského seskupení Harry Waters Quartet. Vyprodaný koncert si nenechala ujít podstatná část kapely The Wall Live, včetně zakládajícího člena Pink Floyd, Rogera Waterse. Rok 2013 jsem uzavřela spoluprací na swingovém galakoncertě Jana Smigmatora, po jehož boku vystoupila jazzová legenda Ack van Rooyen.

V květnu roku 2014 jsem uspořádala premiérové turné po České republice a Slovensku pro kapelu Ian Ritchie's SOHO Project. Legendární britského saxofonistu Iana Ritchieho, kterého diváci znají především z turné Dark Side of the Moon Rogera Waterse, zakladatele Pink Floyd, během koncertů doprovodili vynikající čeští a slovenští jazzové muzikanti Tomáš Jochmann, Miloš Klápště a Oliver Lipenský. Po velkém úspěchu tohoto turné si skupina zahrála v srpnu ještě na Mezinárodních JAZZových setkáních v Třeboni jako headliner festivalu a v Českých Budějovicích v rámci Jihočeského jazzového festivalu po boku Davea Douglase a Richarda Bony.

Na březen roku 2015 jsem připravila prozatím nejdelší turné po České republice a Slovensku pro kapelu Ian Ritchie's SOHO Project. Krátce po skončení tohoto úspěšného tažení jsem se vydala s pianistou Harry Watersem na několik dní do studia VAM United Records v Německu, kde byl Harry pozván jako speciální host na nahrávání projektu italského muzikanta Toniho Daye pod taktovkou producenta Razvana Caraimana. O několik dní později jsme se opět připojila k akci Sázavský koncert, kam si Vít Sázavský pro tento ročník přizval Karla Plíhala a Dana Bártu se smyčcovým kvartetem. V říjnu jsem měla tu čest pořádat pražský koncert světově známého izraelského saxofonisty, spisovatele a filozofa Gilada Atzmona za doprovodu pianisty Tomáše Jochmanna, kontrabasisty Jana Feča a bubeníka Dušana Černáka.